W niedzielę 4 grudnia na terenie ośrodka Piaski- Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim odbył się piknik biegowy. Mikołajkowy bieg dzieci i młodzieży szkól podstawowych i gimnazjalnych wystartował o godzinie 11.30. Wzięła w nim udział grupa uczniów naszej szkoły z klasy 6 B pod opieką Filipa Orleańskiego.

   Uczestnicy w czapkach mikołajów przebiegli dystans około 1000m wokół małego jeziorka. Po biegu na biegaczy czekała ciepła herbata i kiełbaska z grilla. Wszyscy zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami. Imprezie mimo umiarkowanego zimna towarzyszyła ciepła, przyjazna i radosna atmosfera. Organizatorom przyświecała idea promowania aktywnego stylu życia i ukazania walorów biegania rekreacyjnego na świeżym powietrzu.

Opracował: Filip Orleański

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!