W niedzielę 22 stycznia odbył się pierwszy turniej Wojewódzkiej Ligi Mini-Koszykówki grupy D dziewcząt rocznika 2006. Gospodarzem turnieju była druga drużyna UKS Piątki, gośćmi były zespoły MKS MOS Konin oraz nasza drużyna. Pierwszym przeciwnikiem UKS "Dziewiątki" był drugi zespół SP5 z Ostrowa Wielkopolskiego. Wygraliśmy po dobrej grze 57-10. Należy pochwalić dzielnie walczące przeciwniczki, ponieważ to drużyna złożona z trzecioklasistek. W drugim naszym meczu zmierzyliśmy się zespołem MOS Konin, od samego początku przeciwniczki narzuciły swój styl gry, pierwszą kwartę przegraliśmy 2-8. W kolejnych kwartach odrobiliśmy wynik, głównie dzięki wspaniałej grze obronnej naszych dziewcząt. W połowie meczu wygyrwaliśmy 16-14, by ostatecznie zwyciężyć 32-26.Wielkie słowa uznania dla naszych dzielnych koszykarek, pomimo braku 4 zawodniczek zmagania kończymy na pierwszym miejscu!