W piątek 24 lutego odbył się drugi Turniej Wojewódzkiej Ligi Mini-Koszykówki grupy D dziewcząt rocznika 2006. Gospodarzem turnieju był MKS MOS Konin, gośćmi były zespoły UKS Piątka II oraz nasza drużyna. Pierwszym przeciwnikiem UKS "Dziewiątki" był wymagający zespół MKS MOS Konin. Początek meczu był bardzo nieudany, nerwowy, popełnialiśmy wiele prostych błędów i gospodynie prowadziły już 7-0, kwarty II i III to gonitwa naszych dzielnych koszykarek. W IV kwarcie wyszliśmy na prowadzenie, którego nie chcieliśmy oddać aż do końca, jednak brak skuteczności spod kosza naszych dziewczyn i udane akcje koninianek przesądziły o jednopunktowym zwycięstwie gospodyń 25-24.

   W drugim naszym meczu zmierzyliśmy się z drugim zespołem UKS Piątki. Od początku meczu kontrolowaliśmy wynik, jednak w dalszym ciągu skuteczność rzutowa nie była naszą mocną stroną. Ostatecznie pozwoliliśmy przeciwniczkom oddać tylko dwa celne rzuty do kosza, wygrywając 35-4. Należy pochwalić nasze zawodniczki, które dały z siebie absolutnie wszystko, walczyły z całych sił, wielkie gratulacje!!!

   Już w czwartek trzeci turniej grupy D, w którym odbędzie się decydujący mecz o 1 miejsce w grupie z zespołem z Konina. Trzymajcie kciuki!

Wyniki:

MKS MOS Konin 25-24 UKS "Dziewiątka"
Punkty dla UKS "Dziewiątka": Orchowska 10, Dudka 6, Linka 4, Szkudlarek 2, Małecka 2.

UKS "Piątka" 4-35 UKS "Dziewiątka"
Punkty dla UKS "Dziewiątka: Linka 10, Orchowska 8, Dudka 8, Kurczaba 2, Kamińska 2, Małecka 2, Neugebauer 2, Kurzac 1.


Opracował: M.Staszak

 

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!