W piątek 24 lutego 2017r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrowa Wielkopolskiego w piłce siatkowej chłopców. Startowało pięć zespołów: SP1, SP4, SP7, SP9, SP11. Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym - do dwóch wygranych setów. W przypadku remisu 1:1 zawodnicy grali dodatkowy set. Reprezentanci naszej szkoły dzielnie walczyli w każdym meczu, trzy z nich wygrali 2:0 w setach i jeden mecz 2:1. Chłopcy zdobyli I miejsce w Mistrzostwach Miasta Ostrowa Wielkopolskiego w piłce siatkowej, tym samym zapewnili sobie awans do Mistrzostw Powiatu.

Szkołę reprezentowali: Jakub Królikiewicz, Dawid Kalwarski, Michał Wołowicz, Mikołaj Bakalarczyk, Mikołaj Sztrba, Jakub Twardowski, Szymon Góreczny, Maciej Grzesiak, Mateusz Łeszyk, Tomasz Wieschalla. Opiekunem zespołu była p. Urszula Kupczyk.

Gratulacje dla drużyny za zaangażowanie podczas całego turnieju!!!

Opracowała: U. Kupczyk