We wtorek 28.02.17r w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrowa Wielkopolskiego w mini koszykówce dziewcząt klas VI. W turnieju brało udział sześć zespołów reprezentujących ostrowskie szkoły: SP1, SP5, SP6, SP7, SP9, SP11.

   Naszą drużynę reprezentowały głównie dziewczęta z młodszej grupy rocznik 2005 (klasy V), które spisały się znakomicie, zajmując drugie miejsce w grupie, wygrywając z drużyną SP7. W półfinale koszykarki spotkały się z drużyną SP11 walcząc o II miejsce. Mecz był bardzo zacięty, lecz w ostateczności przegrany 23:22 dziewczęta musiały pogodzić się z porażką, co było bardzo bolesnym doświadczeniem. W ostatnim meczu zabrakło sił z drużyną SP6.

   Dziękujemy koszykarką za wiele wrażeń i emocji. Czekamy na więcej!

Opracował: M. Krzyżanowski

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd