23 lutego 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju udział wzięły drużynyz Raszkowa, Jankowa Przygodzkiego, Ociąża, Topoli Małej, SP 7 i ostrowska "dziewiątka". Dziewczęta zostały podzielone na dwie grupy, po 3 zespoły. Z każdej grupy wychodziły dwie drużyny, które rywalizowały ze sobą "na krzyż" o finał. Nasze dziewczęta niestety poległy w finalne o III miejsce, tym samym zajęły IV miejsce. Przypomnę, że w Mistrzostwach Miasta dziewczęta zajęły I miejsce! 

Szkołę reprezentowały: Nynek Julia, Łuczak Nikola, Olejniczak Karolina, Daszczyk Julia, Stremlau Greta, Gomółka Marta, Migaszewska Iga, Pasternicka Katarzyna, Wasilewska Dagmara, Izydorska Dominika. Trenerem drużyny jest p. Urszula Kupczyk.

Opracowała: U. Kupczyk

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!