6 kwietnia w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się eliminacje do kolejnej edycji Turnieju Orlika reprezentacji szkół podstawowych. Mistrzostwa miasta odbywały się na dwóch orlikowych kompleksach: w Szkole Podstawowej nr 6 i w Szkole Podstawowej nr 1. Piłkarze nożni ostrowskiej dziewiątki okazali się znów bezkonkurencyjni i wywalczyli sobie awans do mistrzostw powiatu Ostrowskiego.

   Szkołę reprezentowali: Maksymilian Dziuba, Dawid Kalwarski, Michał Wołowicz, Jakub Twardowski, Szymon Góreczny, Piotr Igielski, Marcin Korolewski, Mateusz Sobczak, Jakub Królikiewicz, Hubert Jurasik

   Należy przypomniec też, że Maks Dziuba, Piotr Igielski i Hubert Jurasik wraz z Gustawem Wodniczakiem, Igorem Ziółkowskim, Tomasze Wieschallą, Jakubem Pietrzakiem, Kacprem Kaszubą oraz z Nikodemem Gubańskim są uczestnikami Finału Wielkopolski Turnieju Tymbark dzieci do lat 12. Mistrzostwa Wielkopolski odbyły się 28 marca 2017 roku we Wrześni.
   Opiekunem obu zespołów był pan Przemysław Nowak.

Opracował: P. Nowak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!