W Szkole Podstawowej nr 11 odbył się IV Turniej Koszykówki Dziewcząt Szkolnych Młodzieżowych Ośrodków Koszykówki. W zawodach startowały uczennice z ostrowskich szkół podstawowych, biorących udział w programie "SMOK" - SP 6, SP 7, SP 9 i SP 11. Szkoły rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych - klas IV, V i VI.

Najmłodsze zawodniczki z czwartej klasy wygrały wszystkie swoje mecze i zajęły 1 miejsce w turnieju. Koszykarki z V i VI klasy zajęły 2 miejsca. Gratulacje dla dziewczyn, które dały z siebie wszystko i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, medale oraz upominki. Impreza została zorganizowana przez Referat Sportu Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim we współpracy z koordynatorem programu SMOK Jakubem Kowalskim. Trybuny hali przy SP 11 zgromadziły liczną grupę kibiców koszykówki. Trenerami "SMOK-ów" w SP 9 są: Marcin Krzyżanowski (V i VI klasy) i Maciej Staszak (IV klasy).