W dniach 10-11 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim odbył się II Zlot Sokoła, zorganizowany przez Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" z Wysocka Wielkiego. Podczas imprezy odbyły się zawody Trójboju Sokoła, w którym brali udział uczniowie naszej szkoły.

   Zawodnicy wykonywali takie próby jak rzut do celu, strzelanie z broni oraz rzut granatem. II miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajęła uczennica SP 9 Oliwia Antczak. W drużynowym konkursie nasza drużyna w składzie: Julia Mazurek, Oliwia Antczak, Kacper Ziółkowski zajęła V miejsce.

   Podczas zlotu obecni byli m.in. Senator RP Łukasz Mikołajczyk, Poseł na Sejm Tomasz Ławniczak, dyrektorzy szkół, w tym Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 Justyna Uciechowska. Opiekunami podczas zawodów byli Paweł Staszak i Maciej Staszak.

Opracował: M.Staszak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd