29 września 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się nieoficjalne mistrzostwa szkół podstawowych Ostrowa Wielkopolskiego w ramach projektu "Ostrowianie Sportowo Aktywni". Startowało sześć szkół. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Ostrowska dziewiątka wygrała wszystkie spotkania zdobywając tym samym mistrzostwo naszego miasta. Najlepszym strzelcem okazał się Hubert Jurasik.

     Szkołę reprezentowali: Maksymilian Dziuba, Jakub Pietrzak, Piotr Igielski, Remigiusz Zalewski, Jakub Czelusta, Witold Kalinowski, Nikodem Gubański, Hubert Jurasik, Oskar Bakalarek, Kamil Kołodziejski, Gustaw Wodniczak i Eryk Marcinkowski. Opiekunem zespołu był Pan Przemysław Nowak.

 

Opracował: P. Nowak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!