W piątek 20 października odbył się pierwszy mecz naszych najmłodszych piłkarzy ręcznych, po niecałych dwóch miesiącach treningu. Przeciwnikiem była drużyna Szkoły Podstawowej nr 11. Od początku spotkania wynik oscylował wokół remisu, jednak to goście w końcówce rzucili o jedną bramkę więcej i wygrali 13-12. Mecz był bardzo pożyteczny zarówno dla naszych chłopców, jak i rówieśników z SP 11. Każdy zawodnik miał szansę zaprezentować swoje umiejętności.

     Gratulacje za walkę i zaangażowanie. Drużyna w składzie: Kacper Jaruzel, Kuba Strankowski, Piotr Kryjom, Mikołaj Kupczyk, Dominik Wojtasik, Maciej Janczura, Kuba Lisiecki, Tomasz Nynek, Mateusz Maciejski, Szymon Tomala, Piotr Berka, Bartosz Liberski, Miłosz Kryś. Trener: Maciej Staszak.

Opracował: M. Staszak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!