W ostatni poniedziałek, jakże ponurego w tym roku listopada, świetlica szkolna tętniła śmiechem i radością. To wszystko za sprawą naszych gości, czyli Pluszowych Misiów, które 25 listopada obchodziły swoje święto. Jedne Misie były małe i nowe, drugie duże i stare, ale wszystkie jednakowo kochanie i tulone przez swoich właścicieli. Dzieci z uśmiechem na twarzy opowiadały o swoich pluszakach i o tym ile radości na co dzień im dostarczają. Na koniec wszyscy zebrani chętnie pozowali do wspólnych zdjęć. I mimo, że na kolejne wspólne spotkanie pozostaje nam czekać cały rok,to na twarzach zebranych nie widać było cienia smutku. Wszak najważniejsze, że dzieci i Misiaczki wróciły razem do swoich przytulnych domków.

Opracowali: P. Talaga, S. Larek

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!