W piątek, 24 listopada br. zakończyliśmy „Świetlicowy Turniej Gry w Szachy”, którego poszczególne etapy rozgrywane były w każdy listopadowy piątek. Na uwagę zasługuje fakt, że w wielu przypadkach szachowa kariera uczestników rozpoczęła się, bądź znacznie ewaluowała podczas zajęć prowadzonych właśnie w świetlicy szkolnej. Do udziału w Turnieju zgłosiło się 21 zawodników, z których wyłoniono zwycięską dwójkę. Po wielu godzinach emocjonującej walki do ścisłego finału zakwalifikowali się Dominik Kamiński z klasy 3d i Tobiasz Patalong z klasy 3c. Najwyższe miejsce na podium i tytuł Szachowego Mistrza trafił do Dominika Kamińskiego, który oprócz zaszczytnego tytułu otrzymał również: grę planszową (oczywiście … Szachy), kubek i zestaw pisarski. Pozostali uczestnicy, w nagrodę za udział i trud włożony w każdą rozgrywaną partię, otrzymali zestawy pisarskie i słodkie upominki.

     Wszystkim uczestnikom gratulujemy umiejętności, sportowego zacięcia, odwagi oraz przestrzegania zasad fair play. Brawo Wy!!!

Opracował: P. Talaga

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!