Wokół nas rozbrzmiewają świąteczne piosenki, w powietrzu czujemy zapach choinki i pomarańczy, piszemy listy do Gwiazdora… To znak, że święta tuż, tuż. Wszyscy z radością, jak jeden mąż przygotowujemy się na ten piękny, rodzinny czas. Żaden człowiek i żadne miejsce nie chce czuć się zaniedbane i zapomniane w tej przedświątecznej gorączce. Dlatego nasza szkolna świetlica również zyskała świąteczny wygląd. Mamy świąteczne choinki i bałwanki. Dzieci kolorują i rysują  gwiazdorki, aniołki i prezenty. W ten to cudowny czas wraz z Panią Dyrektor Justyną Uciechowską odwiedził naszą świetlicę niezwykły gość - Senator RP Pan Łukasz Mikołajczyk.

     Spotkanie nie mogłoby się odbyć bez niespodzianek, które podarował nam Pan Senator,  były to cudowne gry planszowe. Prezenty sprawiły ogromną radość wszystkim dzieciom. Ostatnim punktem wizyty było wykonanie świątecznego mikołaja przez Pana Senatora oraz Panią Dyrektor wraz dziećmi. Uczniowie chętnie opowiadali o swoich pracach plastycznych oraz wspólnych zabawach w świetlicy. Dziękujemy za zaszczycenie nas swoja obecnością i obdarowanie prezentami oraz wprowadzenie świątecznej atmosfery podczas  świetlicowej wizyty.

Opracowała: S. Larek

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!