14 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 9, pojawili się bardzo mili Goście. Odwiedziły nas dzieci z Publicznego Przedszkola nr 15, wraz ze swoją wychowawczynią, Panią Patrycją Królak. Goście swoją przygodę w szkolnych murach rozpoczęli, wizytą w świetlicy szkolnej. Młodsi koledzy z przedszkola, w towarzystwie starszych kolegów ze świetlicy miło spędzili czas na wspólnych zajęciach plastycznych. Nie obeszło się również bez zagadek sprawdzających znajomość wiedzy przedszkolaków o szkole. Na zakończenie spotkania wszyscy zostali obdarowani słodkimi lizakami. Dzieciom bardzo podobała się wizyta w szkole, o której będą przypominały im wspólnie wykonane, prace plastyczne i kolorowanki.

Opracowała: S. Larek

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd