Chwalimy się i ogromnie cieszymy….. Czym? - spytacie. Otóż chwalimy się, przekraczającym nasze największe wyobrażenie, zainteresowaniem młodych uczestników świetlicy szkolnej grą w szachy. W bieżącym roku szkolnym założyliśmy, że „Świetlicowy Turniej Gry w Szachy”, zorganizujemy dwa razy, po jednym w każdym semestrze. Nie udało się ? i pod naporem chętnych, zorganizowaliśmy jego kolejną edycję. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 29 zawodników z klas I - III. Tak jak poprzednimi razy byliśmy świadkami walki na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. W partii finałowej do stołu zasiedli: Kacper Krysztofiak z klasy 1a i Wiktor Górecki z klasy 1b. Najwyższe miejsce na podium i tytuł III Szachowego Mistrza trafiły do Wiktora Góreckiego, który w nagrodę otrzymał: grę planszową, zestaw pisarski, „smycz” i bańki mydlane. Pozostali uczestnicy na pocieszenie otrzymali bańki mydlane i wafelki. Z ogromną dumą i satysfakcją wszystkim uczestnikom gratulujemy doskonałego przygotowania, konsekwencji, umiejętności logicznego myślenia oraz przestrzegania zasad fair play. Gratulacje !!!

    Opracował: P. Talaga

 

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!