W tym miesiącu zakończyliśmy „Świetlicowy Turniej Gry w Szachy”, który na stałe wpisał się do kalendarza imprez odbywających się w świetlicy szkolnej. Zarówno zasady jak i regulamin nie uległy zmianie, tak więc udział w nim mogli wziąć tylko uczniowie na stałe uczęszczający do świetlicy. Pragniemy zaznaczyć, że dzięki temu, iż na co dzień dużo czasu poświęcamy na rozgrywanie z uczniami gier planszowych i logicznych, poziom uczestników z roku na rok jest coraz wyższy. Do udziału w turnieju zgłosiło się 17 zawodników, z których wyłoniono zwycięską dwójkę. Po wielu godzinach emocjonującej walki w partii finałowej do stołu zasiedli: Wiktor Górecki z klasy 2b i Tobiasz Patalong z klasy 4c.

Najwyższe miejsce na podium i tytuł Szachowego Mistrza trafił do Wiktora Góreckiego, który oprócz mistrzowskiego tytułu otrzymał: grę planszową (Szachy), kubek i bańki mydlane. Pozostali uczestnicy, w nagrodę za udział i trud włożony w każdą rozgrywaną partię otrzymali, podobnie jak zwycięzca, bańki mydlane i słodkości.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy umiejętności, przestrzegania zasad fair play oraz sportowego zacięcia. Brawo!!!

Opracował: P. Talaga

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!