20 października 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 9, pojawili się bardzo mili Goście. Odwiedziły nas dzieci z Publicznego Przedszkola nr 15, wraz z wychowawczynią, panią Danutą Piasecką  oraz pomocą nauczyciela, panią Justyną Kwiecień. Goście swoją przygodę w szkolnych murach rozpoczęli wizytą w świetlicy szkolnej. Młodsi koledzy z przedszkola, w towarzystwie starszych kolegów ze świetlicy miło spędzili czas na wspólnych zajęciach związanych z obchodami Dnia Praw Dziecka.

Podczas zajęć edukacyjnych dzieci zapoznały się z zagadnieniem prawa na bazie fragmentu bajki pt. „Król Maciuś I”, poznały również prawa dziecka oraz wykonały prace plastyczne pt. „Radosne dzieci maja swoje prawa”. Nie mogło zabraknąć również wesołej zabawy z chustą Klanza, oraz zagadek sprawdzających znajomość wiedzy przedszkolaków o prawach dziecka. Na zakończenie spotkania wszyscy zostali obdarowani słodkimi cukiereczkami, oczywiście w tym dniu nie mogło zabraknąć balonów. Dzieciom bardzo podobała się wizyta, o której będą przypominały im wspólnie wykonane prace plastyczne.

Opracowała :Sylwia Larek

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd