Miesiące luty oraz marzec upłynęły nam na wypisywaniu pocztówek z wizerunkiem naszego miasta. W II semestrze bowiem nasza świetlica szkolna kontynuuje zapoczątkowaną we wrześniu świetlicową wymianę pocztówek.

Tak wypisane kartki wysyłane są później do zaprzyjaźnionych świetlic szkolnych na terenie całego kraju. Cieszymy się, że nasza „Świetlicowa mapa pocztówkowa” wzbogaciła się o kolejne piękne kartki. Tym samym możemy poznać nowe, często dotychczas nieznane miasta, miasteczka oraz wioski.

Mamy nadzieję, że do końca bieżącego roku szkolnego uda nam się pozyskać pocztówki ze wszystkich polskich województw. Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II za pomoc w zakupieniu znaczków i pocztówek oraz Referatowi Promocji Miasta Ostrowa Wielkopolskiego za przekazanie pocztówek oraz folderów.

Opracowała: J. Marcinczak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!