Zakończyliśmy IV edycję „Świetlicowego Turnieju Gry w Szachy”, w którym zgodnie z regulaminem udział biorą uczniowie klas I-III na stałe uczęszczający do świetlicy. Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych, którzy są tak spragnieni sukcesów i współzawodnictwa, że jeszcze przed zakończeniem jednego Turnieju domagają się rozegrania kolejnego. Pragniemy zaznaczyć, że poziom uczestników z roku na rok jest coraz wyższy.

Do udziału w Turnieju zgłosiło się 22 zawodników. Po wielu godzinach emocjonującej walki w partii finałowej do stołu zasiedli: Wiktor Górecki z klasy 2b i Kacper Krysztofiak z klasy 2a. Najwyższe miejsce na podium i tytuł Szachowego Mistrza trafił do Kacpra Krysztofiaka, który oprócz mistrzowskiego tytułu otrzymał: grę planszową (Szachy), opaskę odblaskową i słodki upominek. Pozostali uczestnicy za trud i zaangażowanie otrzymali nagrody pocieszenia.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy udanych wakacji. Brawo!!!

Opracował: P. Talaga

 

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd