Europejski Tydzień Sportu to inicjatywa mająca na celu promowanie sportu i aktywności fizycznej w całej Europie. Wartości te nieobce są również naszej szkole, której uczniowie odnoszą olbrzymie sukcesy sportowe na różnych gruntach, w tym tegoroczne brązowe medale Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego dla dziewcząt w koszykówce oraz dla chłopców w piłce ręcznej.

Również świetlica szkolna, pragnąc zachęcić najmłodszych do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, zorganizowała „Turniej gier i zabaw ruchowych
na boisku wielofunkcyjnym”. Wśród dyscyplin przyjętych z wielkim entuzjazmem znalazły się: wyścigi rzędów i zabawy z piłką. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i radość w pokonywaniu sportowych przeszkód!

Opracował: P. Talaga

 

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!