Miękki, pluszowy, z łatką i oklapniętym uszkiem. O kim mowa? Oczywiście o pluszowym misiu, który 25 listopada obchodził swoje święto. Mimo postępu technologicznego i dostępu do nowoczesnych zabawek to właśnie misiaczki są najczęściej wybieranymi zabawkami zarówno przez tych najmłodszych, jak i nieco starszych. Trudno sobie wyobrazić życie dziecka bez najlepszego przyjaciela, a jednocześnie niezastąpionej przytulanki przy zasypianiu.

     Tego dnia również w naszej świetlicy szkolnej obchodzone było święto misia. Dzieci chętnie opowiadały o swoich pluszowych zabawkach. Było dużo radości i uśmiechów. Na koniec wszyscy chętnie pozowali do zdjęć ze swoimi pluszakami.

Opracował: Paweł Talaga

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!