W grudniu w naszej świetlicy szkolnej odbył się I turniej szachowy. W rywalizacji brali udział uczniowie klas I-III. Najmłodszym uczestnikiem był Wojciech Kubski z klasy IA. Z klasy 2B udział brała Klara Pawlaczyk, która była jedyną uczestniczką turnieju. Liczymy na to, że swoją pasją, zachęci do gry inne koleżanki ze świetlicy szkolnej. Z klasy 2D udział brali: Jakub Musidlak oraz Dominik Kamiński. Dominik okazał się zwycięzcą I turnieju szachowego. Z klasy 2G do zawodów przystąpił Daniele Carletti. Nie zabrakło również chętnych uczniów z klas trzecich. Z klasy 3D w rozgrywkach uczestniczył Wojciech Zamojski, z klasy 3E - Filip Janiak i Jakub Golembka. Jakub w ostatecznej rozgrywce wyłaniającej zwycięzcę turnieju rywalizował z uczniem klasy 2 D. Zwycięzca otrzymał drobną nagrodę ufundowaną przez organizatora turnieju. Serdecznie gratulujemy Dominikowi
wygranej.

     W świetlicy szkolnej rozpoczęły się już zapisy na II turniej szachowy, który odbędzie się w styczniu. Zapraszamy!

Opracowała: E. Zarębska-Bączyk

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!