Świąteczne spotkanie rozpoczęliśmy od przeczytania przez gościa- pana Senatora- najmłodszym jedną z najbardziej znanych baśni Hansa Christiana Andersena- „Dziewczynka z zapałkami”. Troszkę melancholijna tematyka utworu skłoniła uczniów do rozmowy z zaszczytnym Gościem. Pytaliśmy Pana Senatora o to, w jaki sposób spędzał Święta Bożego Narodzenia będąc dzieckiem oraz jak spędza je teraz. Znaleźliśmy również czas, aby wspólnie zaśpiewać kolędy oraz bożonarodzeniowe pastorałki. Spotkanie nie mogłoby się odbyć bez słodkich niespodzianek od Gwiazdora, którymi obdarował nas nasz Gość.

     Dziękujemy za zaszczycenie nas swoja obecnością i wprowadzenie świątecznej atmosfery podczas świetlicowej wizyty.

Opracowała: S. Larek

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!