Za nami kolejne miesiące twórczych zajęć w świetlicy szkolnej. W listopadzie stworzyliśmy kotyliony z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Podczas innych zajęć wykorzystaliśmy jesienne liście i wykonaliśmy makietę jesiennego lasu. Po raz pierwszy malowaliśmy również za pomocą wełny, oraz robiliśmy origami. Grudzień rozpoczęliśmy świąteczną choinką, którą wraz z pani Małgorzatą Urban stworzyliśmy z odrysowanych dłoni dzieci. Wykonaliśmy także bardzo długie łańcuchy choinkowe z kolorowych kartek. Nie zabrakło także bombkek ze styropianu, kartek świątecznych, portretu Pani Zimy malowanego pastelami oraz zimowego pejzażu.

Liczba dzieci uczestniczących w zajęciach plastycznych zwiększa się z miesiąca na miesiąc.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Opracowała: E. Zarębska-Bączyk

DMC Firewall is a Joomla Security extension!