Wraz z końcem roku kalendarzowego zakończył się w świetlicy szkolnej Turniej Gry w Chińczyka. Turniej, podzielony na trzy etapy, rozgrywany był przez dwa miesiące. 

     Do udziału w nim zgłosiło się 28 zawodników, z których wyłoniono zwycięską trójkę. Najwyższe, nagrodzone grami planszowymi miejsca na podium zajęli: Jakub Golembka (kl. IIIe, Amelia Albertowska (kl. Ia) oraz Maksymilian Kaszuba (kl. Ib). Wszyscy uczestnicy turnieju w nagrodę za udział otrzymali zawieszki odblaskowe, długopisy i słodkie upominki. 

     Zwycięzcom gratulujemy odwagi, sportowego zacięcia i życzymy dalszych sukcesów w grach planszowych, rozgrywanych zarówno wśród rówieśników, jak i w zaciszu domowym. 

Opracowali: P. Talaga, K. Michaś

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!