Świetlica szkolna postanowiła urozmaicić uczniom naszej szkoły czas podczas ferii zimowych. Dzieci klas I-III pod opieką pani Eweliny Zarębskiej-Bączyk oraz Małgorzaty Urban, miały okazję skorzystać z zajęć plastycznych oraz zabaw z użyciem chusty animacyjnej. W pierwszy czwartek zimowego odpoczynku uczniowie podczas zajęć stworzyli magiczne drzewo z wycinanek papieru kolorowego. Pomimo ponurych barw za oknem prace, które powstawały w sali, były bardzo kolorowe. Kolorowa była także chusta animacyjna, która rozbawiła naszych uczniów w ostatni wtorek ferii zimowych. Uczniowie bawili się m.in. w „rekina”, „marchewkę”, „kolory. Były zabawy integracyjne, a także ćwiczenia wspomagające integrację sensoryczną, wszystko z użyciem wyżej wspomnianej chusty animacyjnej. 

     Cieszymy się, że w tak miły sposób mogliśmy spędzić czas z uczniami naszej szkoły. Dziękujemy za wspólną zabawę.

Opracowała: E. Zarębska-Bączyk

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!