Gdy dzieci i nauczyciele powrócili do szkoły po feriach zimowych, w naszej świetlicy szkolnej odbył się III turniej szachowy. W turnieju brali udział uczniowie klas: 1a, 2d, 3e i 3g. Najmłodszym uczestnikiem był Franciszek Wilgocki z klasy 1a. Franciszek, pomimo najmłodszego wieku, świetnie sobie radził w grze w szachy. Z klasy 2d uczestnikami byli: Aleksandra Witczak, Filip Pasternicki, Dominik Kamiński, Adam Sułkowski i Wojciech Dobroś. Z klasy 3e udział brali: Jakub Golembka oraz Wiktor Gawarecki. Z klasy 3g udział brał Daniele Carletti.

 

     Wyniki turnieju: I miejsce: Jakub Golembka, II miejsce: Daniele Carletti, III miejsce: Franciszek Wilgocki oraz Wiktor Gawarecki.

     Wszystkim uczestnikom gratulujemy. W świetlicy szkolnej rozpoczęły się już zapisy na IV turniej szachowy, który odbędzie się już w marcu.

     Zapraszamy!

Opracowała: E. Zarębska-Bączyk

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!