W ubiegłym miesiącu w świetlicy szkolnej odbył się IV Turniej Szachowy, organizowany przez nauczyciela świetlicy p. Ewelinę Zarębską-Bączyk. W turnieju brali udział uczniowie klas: 1a, 2d, 3e i 3g. Najmłodszym uczestnikiem, reprezentującym klasę 1a był: Franciszek Wilgocki. Z klasy 2d uczestnikami byli: Dominik Kamiński, Wojciech Dobroś oraz Jakub Musidlak. Z klasy 3e udział brali: Jakub Golembka, Nadia Janiak, oraz Wiktor Gawarecki. Z klasy 3g udział brał Daniele Carlettii.

Wyniki turnieju: I miejsce: Jakub Golembka, II miejsce: Wiktor Gawarecki, III miejsce: Franciszek Wilgocki oraz Dominik Kamiński.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz zapraszamy na ostatni już w tym roku szkolnym V turniej szachowy.

Opracowała: E. Zarębska-Bączyk