Aktywność ruchowa to niezbędny element prawidłowego rozwoju, a także zdrowia dzieci i młodzieży. Mając to na uwadze oraz uwzględniając potrzeby ruchowe uczniów staramy się wykorzystywać każdą okazję do uprawiania różnego typu ćwiczeń. W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 30 maja br. zostały zorganizowane zabawy ruchowe na świeżym powietrzu dla uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej oraz zaproszonej grupy dzieci z Publicznego Przedszkola nr 15. Wszystkich uczestników zmagań sportowych gorąco powitała dyrektor szkoły Justyna Uciechowska. Już kolejny rok z rzędu przedszkolaki z PP nr 15 biorą udział w grach i zabawach ruchowych zorganizowanym na boisku szkolnym. Gry i zabawy ruchowe były doskonałą okazją dostarczania dzieciom odpowiedniej dawki ruchu, ale również przeżywania pozytywnych emocji: radości i zadowolenia, a także współzawodnictwa i sukcesu w duchu fair play. Mimo zaciętej rywalizacji sportowej i ogromnego ducha walki wszyscy wiedzieli, ze oprócz zwycięstwa liczy się przede wszystkim dobra, partnerska i bezpieczna zabawa. I tak właśnie było!

     Dziękujemy przedszkolakom za wspaniałą zabawę i ogromne emocje! Zapraszamy na kolejne gry i zabawy ruchowe w SP9!

Opracowała: M. Kupczyk-Kubacka

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd