Świetlica szkolna bierze udział w projekcie "Lew Osiemnastek poznaje Polskę". Projekt polega na przesyłaniu pomiędzy świetlicami z całej Polski maskotki lwa wraz z pamiętnikiem z podróży. Zadaniem każdej szkoły jest zrobienie sobie zdjęcia z Lewkiem w charakterystycznym miejscu swojej miejscowości oraz wpisanie się do załączonego pamiętnika. Dzięki temu dzieci mogą poznać zwyczaje, zabawy i prace świetlic z innych, odległych miast. Brzmi interesująco prawda? Jesteśmy 12 szkołą do której zawitał lew.

Cześć!
Nazywam się Lew Osiemnastek. W dniu 11.10.2017r po godzinie 13:00 zawitałem do Waszej świetlicy. Byłem bardzo zmęczony, ponieważ przebyłem długą drogę zanim trafiłem do Was. Nie uwierzycie, ale zwiedziłem już takie miejscowości jak Pokój, Cieszyn, Żywiec, Goleszów, Łódź, Wrocław, Jastrzębie–Zdrój, Tychy, Radlin w końcu trafiłem do Was. Przede mną jeszcze tyle ciekawych miejsc do zwiedzenia! Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę Was poznać i spędzić z Wami najbliższy tydzień. Zachęcam Was do obejrzenia pamiątkowej księgi z moich wypraw, w której i Wy zostawcie po sobie jakiś ślad. Mile widziane pamiątkowe zdjęcia, wiersze, rysunki i to co sami wymyślicie. Chętnie zobaczę jak wyglądają Wasze lekcje i czego ciekawego się uczycie. Czekam na Was w świetlicy ! Do zobaczenia!

„Lew Osiemnastek"

Opracowała: S. Larek

 

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!