20 października 2017r. uczniowie, którzy uczęszczają do świetlicy szkolnej mieli wyjątkową okazję spotkać się z p. Barbarą Albertowską, nauczycielem języka hiszpańskiego. Zajęcia te odbyły się w ramach cyklicznych spotkań „Gość w świetlicy”. Tym razem dzieci zapoznały się z kulturą hiszpańską. Uczniowie odpowiadali na pytania Gościa, a także zadawali mu własne. W dalszej kolejności obejrzeli prezentację o walorach Hiszpanii – kraju, w którym mieszkała pani Barbara. Na koniec wszyscy uczyli się hiszpańskich łamańców językowych oraz próbowali sami powtarzać krótkie hiszpańskie zwroty, przy czym było mnóstwo śmiechu.

     Zajęcia minęły w miłej i wesołej atmosferze. Nauka przez zabawę i realne doświadczenie nabywanej wiedzy przyniosą na pewno wiele dobrego. Sami uczniowie dopytują już, czy nasz Gość nas jeszcze odwiedzi. Dzieci na zakończenie spotkania wręczyły pani Barbarze podziękowanie, po czym wszyscy uczestnicy spotkania uwiecznili tę chwilę na wspólnej fotografii.

Opracowała: S. Larek

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!