KADRA PEDAGOGICZNA
Szkoły Podstawowej nr 9

im. Jana Pawła II
w Ostrowie Wielkopolskim
rok szkolny 2018/2019

IMG_5577.JPG

 

Uciechowska Justyna
edukacja wczesnoszkolna
matematyka
informatyka
dyrektor szkoły
nauczyciel dyplomowany
Gryczka Maria
religia
historia
oligofrenopedagogika
wicedyrektor szkoły
nauczyciel dyplomowany
Wojciechowska Iwona
język angielski
wicedyrektor szkoły
nauczyciel dyplomowany
Banasiak Magdalena
terapia pedagogiczna i socjoterapia
edukacja wczesnoszkolna
Oligofrenopedagogika i wczesne wspomaganie rozwoju i edukacji dzieci ze spektrum autyzmu
nauczyciel kontraktowy
Bendkowski Przemysław
wychowanie fizyczne
nauczyciel
Berkowski Marek
matematyka
informatyka
nauczyciel mianowany
Biernaczyk Barbara
informatyka
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
Bury Jolanta
religia
nauczyciel dyplomowany
Cerbińska Dorota
wychowanie fizyczne
nauczyciel kontraktowy
Ks. Ciesielski Łukasz
religia
nauczyciel kontraktowy
Czekalska Beata
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel mianowany
Frąszczak Małgorzata
edukacja wczesnoszkolna
oligofrenopedagogika
nauczyciel dyplomowany
Grobelna Maria
biblioteka szkona
technika
nauczyciel mianowany
Gruszczyńska - Kozan Bogumiła
edukacja wczesnoszkolna
religia
język polski
nauczanie języka polskiego jako obcego
nauczyciel dyplomowany
Hadryan - Grzywna Beata
język polski
nauczyciel
Jarząb Katarzyna
plastyka
nauczyciel kontraktowy
Kaczorowski Robert
muzyka
świetlica szkolna
nauczyciel mianowany
Krupka Brygida
świetlica szkolna
muzyka
plastyka
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
Krajewska Natalia
nauczyciel wspomagający
nauczyciel
Krzyżanowski Marcin
wychowanie fizyczne
nauczyciel mianowany
Kujawska - Meyer Katarzyna
język polski
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel kontraktowy
Kupczyk Urszula
wychowanie fizyczne
nauczyciel dyplomowany
Kupczyk - Kubacka Martyna
edukacja wczesnoszkolna
oligofrenopedagogika
terapia pedagogiczna
nauczyciel kontraktowy
Larek Sylwia
świetlica szkolna
nauczyciel kontraktowy
Lewandowska Grażyna
historia
nauczyciel dyplomowany
Ligęza Martyna
matematyka
informatyka
nauczyciel kontraktowy
Łuczak Maria
edukacja wczesnoszkolna
oligofrenopedagogika
nauczyciel dyplomowany
Marcinczak Joanna
świetlica szkolna
język angielski
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel kontraktowy
Maciaszek Małgorzata
matematyka
informatyka
nauczyciel mianowany
Michaś Kinga
świetlica szkolna
wychowanie do życia w rodzinie
nauczyciel kontraktowy
Migaj Monika
język polski
nauczyciel stażysta
Mikołajczyk Kamila
język niemiecki
język angielski
nauczyciel dyplomowany
Młoda Małgorzata
przyroda
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
Motyl Katarzyna
wychowanie fizyczne
świetlica szkolna
nauczyciel kontraktowy
Mucha - Lewicka Ewa
język niemiecki
język angielski
nauczyciel dyplomowany
Napieralska Sylwia
język polski
nauczyciel dyplomowany
Nawrocka Dorota
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
Niklewicz Bożena
edukacja wczesnoszkolna
informatyka
religia
tyflopedagogika
nauczyciel dyplomowany
Nowak Przemysław
wychowanie fizyczne
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
Olejnik Szymon
psycholog
terapia pedagogiczna i socjoterapia
doradztwo zawodowe
psychoterapia systemowa (w trakcie szkolenia)
nauczyciel mianowany
Orleański Filip
wychowanie fizyczne
nauczyciel
Orłowska Anna
historia
język niemiecki
nauczyciel dyplomowany
Oscenda Wioleta
edukacja wczesnoszkolna
arteterapia
diagnoza i terapia pedagogiczna
nauczyciel mianowany
Perz Justyna
język angielski
nauczyciel dyplomowany
Piaskowska Weronika
świetlica szkolna
edukacja wczesnoszkolna
język angielski
nauczyciel stażysta
Pietrzak Anna
język polski
nauczyciel dyplomowany
Poczta Agnieszka
język angielski
nauczyciel kontraktowy
Posadzy Ilona
pedagog
wychowanie do życia w rodzinie
nauczyciel dyplomowany
Psikus Martyna
biologia
matematyka
nauczyciel kontraktowy
Pyszel Anna
edukacja wczesnoszkolna
logopeda
nauczyciel mianowany
Resler Agnieszka
informatyka
edukacja wczesnoszkolna
arteterapia
nauczyciel kontraktowy
Rossowska Joanna
język angielski
nauczyciel kontraktowy
Rusek Jan
fizyka
nauczyciel
Sikora Renata
biblioteka szkolna
nauczyciel dyplomowany
Skupińska Elżbieta
przyroda
geografia

nauczyciel dyplomowany
Staszak Maciej
wychowanie fizyczne
nauczyciel kontraktowy
Staszak Paweł
wychowanie fizyczne
nauczyciel dyplomowany
Sobczak Ewa
język angielski
nauczyciel kontraktowy
Szaroszek Ilona
chemia
nauczyciel mianowany
Szczęsna Anna
nauczyciel
Szkudlarek Kamila
edukacja wczesnoszkolna
terapia pedagogiczna
nauczyciel dyplomowany
Szóstak Ewa
język niemiecki
język angielski
nauczyciel dyplomowany
Szpera Barbara
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
Śliwińska Katarzyna
informatyka
edukacja wczesnoszkolna
język polski
logopeda
nauczyciel kontraktowy
Talaga Paweł
świetlica szkolna
historia
nauczyciel kontraktowy
Trelka Izabela
religia
język polski
nauczyciel dyplomowany
Walczak Monika
muzyka
świetlica szkolna
nauczyciel stażysta
Waleńska Ewa
matematyka
nauczyciel mianowany
Wieczorek Donata
edukacja wczesnoszkolna
plastyka
muzyka
terapia pedagogiczna
nauczyciel dyplomowany
Wiertelak Kinga
religia
nauczyciel
Wojtysiak Katarzyna
matematyka
edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
Wróblewska Monika
technika
plastyka
świetlica szkolna
edukacja wczesnoszkolna
arteterapia
nauczyciel mianowany
Ks. Zawidzki Łukasz
religia
nauczyciel kontraktowy

Pracownicy obsługi i administracji szkoły:

IMG_5579.JPG

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd