„MIKOŁAJKOWY PREZENT OD SERCA DLA MARCELA”
21 grudnia 2020

W dniach 27 listopada do 4 grudnia 2020r. w naszej szkole prowadzona była zbiórka fantów na rzecz chorego Marcelka. Celem zbiórki była pomoc 5 letniemu Marcelowi, który urodził się bez prawego ucha i przewodu słuchowego, nie słyszy całkowicie na prawą stronę, przez co jego rozwój jest znacznie spowolniony. Marcel został zakwalifikowany do kompleksowej operacji odbudowy kanału słuchowego lub wszczepienia aparatu słuchowego oraz plastyki małżowiny usznej. Rodzina Marcela oraz fundacja „Warto Żyć dla Kogoś” zbiera pieniądze na operację, której koszt jest bardzo wysoki. Wszyscy życzymy Marcelkowi zdrowia, a rodzinie wytrwałości w działaniach! Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za włączenie się do akcji. Oddzielne podziękowania kierujemy Samorządowi Uczniowskiemu za aktywne włączenie się w zbiórkę charytatywną.

W ciągu kilku dni zebraliśmy mnóstwo fantów m.in. gry, książki, zabawki, pluszaki, artykuły szkolne, kosmetyki, artykuły dekoracyjne itp.. Wszystkie dary zostały zapakowane jako mikołajkowy prezent i przekazane  przedstawicielowi fundacji „Warto Żyć dla Kogoś”, które były jedną z wielu atrakcji  loterii fantowej podczas wydarzenia charytatywnego „Mikołajkowy prezent od serca dla Marcela” w Przygodzicach.

Opracowała: U. Kupczyk

 

Skip to content