ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22 KLAS CZWARTYCH
2 września 2021

Inauguracja roku szkolnego była wyjątkowym wydarzeniem dla czwartoklasistów, którzy opuścili pierwszy etap nauki w szkole podstawowej i rozpoczęli swoją edukacyjną przygodę na drugim etapie nauki w klasach 4-8. Dzieci, w towarzystwie rodziców, zgromadziły się w hali sportowej, gdzie zostały uroczyście powitane przez wicedyrektor szkoły Panią Iwonę Wojciechowską. W swym przemówieniu wyraziła ona nadzieję, że w nowym roku szkolnym uczniowie będą mogli poszerzać swoją wiedzę, rozwijać zainteresowania, odnosić sukcesy na polu naukowym i sportowym, a szkoła pozostanie dla nich miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Następnie, w części artystycznej uroczystości, zaprezentowali się uczniowie klasy 5d, którzy podkreślili w swym wystąpieniu, jak ważnym przeżyciem dla każdego z uczniów jest powrót z wakacji do szkoły. Na koniec uroczystości uczniowie klas czwartych poznali swoich nowych wychowawców, którzy będą z nimi przez pięć najbliższych lat.

Po części oficjalnej dzieci, wraz z wychowawcami, udały się do sal lekcyjnych, gdzie zostały zapoznane z planem lekcji, zasadami bezpieczeństwa w szkole w czasie pandemii oraz przydzielonymi im szkolnymi szafkami.

Opracował: P. Szmania

Skip to content