W ŚWIETLICY JEST WESOŁO
15 września 2021

Zapraszam uczniów do świetlicy szkolnej. A co tu możemy robić? Możemy spędzić tu przyjemnie czas. Możliwości jest wiele. Największy wybór uczniowie mają wśród zajęć plastycznych, malują farbami, kredkami lub wycinają i naklejają. Uczniowskie dzieła sztuki są prezentowane na naszych gazetkach, każdy może się pochwalić swoimi artystycznymi zdolnościami. Dużą popularnością cieszą się gry dydaktyczne, które poprzez zabawę uczą logicznego myślenia i spostrzegawczości, ale również utrwalają nasze przyjaźnie i kształtują koleżeńskie postawy. A gdy tylko pogoda na to pozwoli nasze zabawy przenoszą się na plac zabaw i boisko szkolne. To miejsce, gdzie ujawniają się sportowe emocje i ogromne temperamenty. Ruch na świeżym powietrzu sprzyja zdrowiu i zaostrza apetyt, wtedy można zjeść pyszny obiad w szkolnej stołówce.

Opracowała: S. Larek

Skip to content