KONTYNUUJEMY EKSPERYMENT PEDAGOGICZNY – ZDJĘCIA STUDYJNE
11 października 2021

Eksperyment pedagogiczny „Klasa o profilu medialnym” według wstępnych założeń miał zakończyć się w ubiegłym roku szkolnym. Ze względu na pandemię i brak możliwości wyjazdów i kontaktów z Uniwersytetem im. A. Mickiewicza w Poznaniu uzyskaliśmy zgodę na jego przedłużenie.

Mamy nadzieję, że w tym roku uda się zrealizować wszystkie założenia i zaplanowane działania.

We wrześniu odbyły się warsztaty z fotografii studyjnej. Dziewczęta z klasy eksperymentalnej miały okazję stanąć po obu stronach obiektywu i wykonać piękne portrety. Wszystkie zostały poddane obróbce. Efekty są bardzo dobre, już niedługo planujemy kolejną odsłonę studyjnych prac, a póki co udoskonalamy umiejętności edycji zdjęć w programie GIMP oraz filmów w profesjonalnym programie DaVinci Resolve.

 

Skip to content