WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ
11 października 2021

W piątek, wczesnym rankiem klasa 6b i 8h wraz z opiekunami wyruszyła na jednodniową wycieczkę, aby odkryć sekrety, tajemnice oraz uroki stolicy. Celem naszego wypadu było przede wszystkim poznanie piękna naszej stolicy, ale i również integracja zespołu klasowego, a przede wszystkim poczucie, że znowu możemy być razem, wędrować, poznawać, rozmawiać i cieszyć się małymi i wielkimi rzeczami. Spacerowaliśmy po Starym i Nowym Mieście, podziwialiśmy Pałac Prezydenta,  byliśmy świadkami zmiany warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Zdumniał nas wielki Stadion Narodowy, a urzekły Łazienki Królewskie i wiewiórki podchodzące do spacerujących. 🐿🐿🐿🍁🍂  Z tarasu widokowego  Pałacu Kultury i Nauki podziwialiśmy Warszawę nocą –  niesamowite wrażenie!

Skip to content