WARSZTATY FOTOGRAFICZNE – REALIZUJEMY PROJEKT NAUKA CIEKAWA I EFEKTYWNA
15 października 2021

14 października odbyły się się warsztaty fotograficzne z uczestnikami projektu „Nauka ciekawa i efektywna”. Dzieci miały okazję poznać wiele ciekawych tricków na udane zdjęcia portretowe i produktowe. Zobaczyły jak można wykorzystać przedmioty codziennego użytku do wykonania interesujących ujęć. Ciekawostką było również nagranie ujęć slow motion profesjonalna kamerą Blackmagic.

Podczas zajęć poznały pojęcia fotograficzne, uczyły się ustawień manualnych aparatu, operowały światłem.

Na zakończenie uczniowie otrzymali soczki i słodki poczęstunek oraz pierwszy wpis do indeksu. Kolejne zajęcia już 21 października.

Projekt współfinansowany został przez Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz Stowarzyszenie „Ludzie dla Ludzi”.

Opracowała: K. Śliwińska

Skip to content