KWESTA
18 października 2021

W niedzielę 17 października grupa uczniów naszej szkoły włączyła się w rozprowadzanie cegiełek na ulicach Ostrowa. Cegiełki wezmą udział w losowaniu nagród 5 grudnia tego roku, a dochód przeznaczony zostanie na wsparcie rodzin i osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej oraz na działalność świetlicy Profilaktyczno – Wychowawczej „Boże Podwórko”.

W kwestowanie włączyło się 29 uczniów klas V – VIII, wśród nich członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu „Podaj dalej”. Uczniowie byli zadowoleni, że mogli poświęcić swój wolny czas z pożytkiem dla innych, cieszyli się z każdej sprzedanej cegiełki.

Dziękujemy wszystkim kwestującym i zachęcamy do naśladowania ich postawy.

Kolejna kwesta odbędzie się w niedzielę 7 listopada.

Opracowała: E. Waleńska

Skip to content