LISTOPADOWA KWESTA
9 listopada 2021

W niedzielę 7 listopada uczniowie naszej szkoły po raz drugi w tym roku szkolnym rozprowadzali cegiełki na ulicach Ostrowa.  W kwestowanie włączyło się 30 uczniów klas V – VIII. Oprócz naszych wolontariuszy kwestowali również uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek. Wolontariusze wykazali się dużym zaangażowaniem, udało się sprzedać dużo cegiełek. 

Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na wsparcie rodzin i osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej oraz na działalność świetlicy Profilaktyczno – Wychowawczej „Boże Podwórko”. Wielu uczniów naszej szkoły nabyło cegiełki, życzymy im szczęścia – losowanie nagród odbędzie się 5 grudnia.

Dziękujemy kwestującym i zachęcamy wszystkich do  włączania się kolejne akcje.

Opracowały: E. Waleńska i  M. Pawlak

Skip to content