Szkolny konkurs wiedzy o Janie Pawle II
16 listopada 2021

Jak miał na imię ojciec Jana Pawła II? Jaka jest dokładna data wyboru na papieża? Ile lat miał Karol Wojtyła gdy został biskupem? To tylko nie które pytania z jakimi zmierzyli się uczniowie klas 4 biorący udział w XVI Szkolnym konkursie wiedzy o Janie Pawle II, który odbył się w środę 10 listopada w Naszej szkole. Celem konkursu było zapoznanie uczniów z osobą Jana Pawła II oraz ukazanie wartości przekazywanych przez patrona Naszej szkoły. Miejsce pierwsze z największą ilością punktów uzyskał Arkadiusz Dera z klasy 4c, drugie miejsce zajęła Izabela Piwińska z klasy 4b, natomiast miejsce trzecie zajęła Noemi Wiertelak również z klasy 4b.Konkurs przeprowadzony został na platformie internetowej quizziz. To kreatywne narzędzie bardzo spodobało się uczniom, którzy świetnie poradzili sobie z pytaniami.

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Opracowała: N. Furmaniak

Skip to content