AKTYWNE METODY UCZENIA SIĘ
22 listopada 2021

18 i 19 listopada uczniowie klas 4d, 5d, 6b, 7e, 8i, 8h uczestniczyli w warsztatach na temat „Aktywnych metod uczenia się” zorganizowanych przez Fundacje Nowe Horyzonty. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat: technik szybkiego i efektywnego uczenia się, zapamiętywania, poprzez  kształtowanie właściwego podejścia do nauki. Poznali również sposoby na podniesienie umiejętności czytania ze zrozumieniem, koncentracji, umiejętnego planowania i organizowania nauki. Formuła warsztatów zakładała aktywne uczestnictwo, samodzielne wyciąganie wniosków i wykorzystywanie procesu edukacji rówieśniczej w zmianie postaw i zachowań na konstruktywne. Lekcje były bardzo interesujące i aktywizujące uczniów.

Serdecznie dziękujemy.

Opracowała: A. Hęćka- Łysoń

Skip to content