KONKURS EKOLOGICZNY „SEGREGUJESZ I CZYSTY ŚWIAT KREUJESZ”
24 listopada 2021

Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami ”MZO” S.A. już po raz 15był organizatorem konkursu ekologicznego „SEGREGUJESZ I CZYSTY ŚWIAT KREUJESZ” pod patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Pani Beaty Klimek. Gala finałowa i rozdanie nagród odbyło się 23 listopada br. w Ostrowskim Centrum Kultury.

Na uczestników podczas rozdania nagród czekało wiele atrakcji. Na scenie pojawiła się delegacja Mistrza Polski, koszykówki oraz żużla. Sportowcy mieli dla dzieci i młodzieży piłki z autografami zespołu czy też książki o ostrowskim sporcie. Finał konkursu uświetnił również koncert zespołu „Czarno Czarni”, którego członkowie od lat wspierają działania ekologiczne Spółki.

W samym konkursie brały udział dzieci i młodzieży z ostrowskich przedszkoli i szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowało 18 laureatów wraz z panią wicedyrektor Iwoną Wojciechowską oraz opiekunem p. Moniką Wróblewską. Uczennica klasy V a Hanna Zimna zajęła I miejsce w kategorii wiekowe kl. IV – VI. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i wzięło w nim udział prawie 300 uczestników, którzy wykazali się pomysłowością i oryginalnością przygotowując swoje prace.

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Opracowała: M. Wróblewska

Skip to content