TYTKA CHARYTATYWNA
10 grudnia 2021

W drugiej połowie listopada Szkolne Koło Wolontariatu „Podaj dalej” zaprosiło społeczność szkolną do udziału w przedświątecznej akcji pod hasłem „TYTKA CHARYTATYWNA”. W ciągu dwóch tygodni udało nam się zebrać bardzo dużo darów żywnościowych oraz środków czystości. Zgromadzone produkty ( ok. 80 reklamówek) zostały przewiezione do Ostrowskiego Centrum Pomocy Caritas, które jest głównym organizatorem akcji. Pracownicy ośrodka byli bardzo zaskoczeni i ucieszeni ofiarnością ze strony społeczności naszej szkoły. Zebrane produkty zostaną przekazane potrzebującym rodzinom w formie paczek świątecznych oraz trafią do schroniska dla kobiet i kobiet z dziećmi w Ostrowie.

Wszystkim zaangażowanym w akcję – uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły – bardzo dziękujemy!

Opracowały: E. Waleńska

Skip to content