Akcja charytatywna dla Marcela i Jakuba
10 grudnia 2021

Już po raz trzeci Szkolne Koło Wolontariatu „ Podaj dalej” zorganizowało w naszej szkole zbiórkę fantów na rzecz chorego Marcela i Jakuba – podopiecznych fundacji „Warto Żyć dla Kogoś” . Udała nam się zebrać bardzo dużo wspaniałych rzeczy m.in. książek, zabawek, gier , pluszowych maskotek, ozdób świątecznych oraz artykułów szkolnych. Akcja spotkała się z życzliwym przyjęciem i ogromnym zaangażowaniem, trwała od 18 listopada do 1 grudnia br. . Nasze działania utwierdziły nas w przekonaniu, że idea niesienia pomocy jest bliska naszym cudownym uczniom i ich rodzicom . W zbiórkę włączyli się też pracownicy szkoły. Wszystkie dary zostały zapakowane jako mikołajkowe prezenty i przekazane przedstawicielom funkcji „Warto Żyć dla Kogoś”, które były jedną z wielu atrakcji loterii fantowej podczas wydarzenia charytatywnego MotoMikołaje 2021 w Przygodzicach.

Była to kolejna lekcja empatii i wrażliwości. Większość z nas zaliczyła ją na szóstkę.

Dziękujemy!!!

Opracowała: U. Kupczyk

Skip to content