MOJA WYMARZONA SKARBONKA ORAZ SKARBONKA ŻYRAFKA
30 grudnia 2021

17 grudnia 2021r. Komisja konkursowa dokonała rozstrzygnięcia wyników szkolnego konkursu plastycznego dla klas I – III, który odbywał się w dwóch kategoriach: „Moja wymarzona skarbonka” oraz „Skarbonka Żyrafka” zorganizowanego w ramach działalności SKO.  Przedmiotem konkursu było wykonanie własnoręcznie według własnego pomysłu, z różnych materiałów – papier, tworzywo sztuczne, szkło, metal itp.  ciekawej skarbonki. Wystarczyło trochę chęci, pomysłu i czasu, bo surowców wtórnych w naszych domach jest bez liku aby powstały super „dzieła artystyczne”. Ogółem wpłynęło  9 prac.  Komisja stanęła przed bardzo trudnym zadaniem, gdyż wszystkie prace były niezmiernie ciekawe i wybór najpiękniejszej skarbonki był naprawdę trudny.  Po burzliwej dyskusji komisja postanowiła nagrodzić:

W kategorii „Moja wymarzona skarbonka”:

I miejsce – Kinga Rogalka – klasa Ib

II miejsce – Amelia Drygas – klasa Ia

III miejsce – Emilia Kocik – klasa Ia

Wyróżnienia otrzymują :

Zuzanna Kujawa – klasa Ia

Urszula Walczak – klasa IIc

Filip Koteras- klasa Ia

W kategorii „Skarbonka Żyrafka”:

I miejsce – Oliwier Pałat – klasa Ia

II miejsce – Oliwia Wachowska – klasa Ia

III miejsce – Oskar Jaszczyk – klasa IIb

Wszyscy uczniowie wykazali się ogromną inwencją twórczą, wykonali wiele pomysłowych prac. Fundatorem nagród i upominków w konkursie SKO był PKO Bank Polski.

.

Opracowała: S. Larek

Skip to content