WIELKANOCNA AKCJA CHARYTATYWNA
20 kwietnia 2022

W okresie przedświątecznym uczniowie, rodzice i nauczyciele chętnie włączali się w rożne przedsięwzięcia mające na celu pomoc innym. Szkolne Koło Wolontariatu „Podaj dalej” ogłosiło zbiórkę żywności dla osób w trudnej sytuacji materialnej. Na apel odpowiedziało wiele osób, dzięki czemu udało się zebrać dużo różnorodnych produktów. Dary trafiły do osób potrzebujących mieszkających na terenie parafii św. Pawła Apostoła.

Uczniom wszystkich klas zaproponowaliśmy wykonanie świątecznych kartek z życzeniami dla Seniorów. Dzieci zrobiły ponad 100 pięknych kartek. Życzenia przekazaliśmy mieszkańcom Domu Opieki Społecznej w Ostrowie, oraz osobom, które otrzymały przed Świętami Wielkanocnymi dary żywnościowe.

Za otwarte serca, hojność i zaangażowanie dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom!

Opracowała: E. Waleńska

Skip to content