NASZA UCZENNICA W TELEDYSKU
9 grudnia 2022

Oliwia Koziarska, uczennica klasy 8B, na co dzień dumnie reprezentująca szkołę, miasto Ostrów Wielkopolski oraz Wielkopolskę wraz z Grupą Baletowa ,,Gwiazda” na poziomie ogólnopolskim i międzynarodowym, w ostatnich dniach uświetniła swoim występem teledysk ,,Dzisiejszy Świat” Oskara Berlińskiego. Przekaz utworu jest bardzo ważny dla każdego obywatela świata! Tekst ma szczególne przesłanie, ponieważ opowiada o naturze i ekologii. Autorem tekstu jest Pani Renata Pacyna a za muzykę i produkcję odpowiedzialny jest Pan Marek Raczycki . Zatrzymajmy się choć na chwilę i wsłuchajmy się w słowa, jak i przekaz, jaki płynie od artystów młodego pokolenia, Oliwii i Oskara, bo ,,Dzisiejszy Świat zależy od Ciebie”. Zapraszamy do obejrzenia utworu .https://youtu.be/LoAlLZGV5lM

Opracowała: K. Kujawska – Meyer

Skip to content