Konkurs Logicznego Myślenia „Szarokomórkowcy”
12 grudnia 2022

W czwartek 8 grudnia w naszej szkole odbyły się eliminacje do III Międzyszkolnego Konkursu Logicznego Myślenia „Szarokomórkowcy”. Zadaniem jego uczestników było rozwiązanie różnego rodzaju zagadek słownych, językowych i technicznych oraz rebusów. Zmagali się oni także z łamigłówkami matematycznymi oraz innymi zadaniami wymagających logicznego myślenia.

W SP9 do konkursu przystąpiło 35 uczniów z klas IV – V, zaś do etapu międzyszkolnego zakwalifikowało się troje z nich:

Jakub Sodolski z klasy IV d

Samuel Pawełczak z klasy IV a

Michał Robakowski z klasy V b.

Wyniki punktowe dostępne są u nauczycieli matematyki. Wszystkim uczestnikom matematycznych zmagań gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Opracowała: P. Dolata

Skip to content